W którym miejscu tanio naprawiają telewizory w Opolu


krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

W którym miejscu tanio naprawiają telewizory w Opolu

Postautor: krzysiekfila » 07 cze 2016, 15:53

Witam. Jestem pechowym posiadaczem odbiornika TV marki LG. Po dwóch latach i kilkunastu dniach popsuł się. Oczywiście zaraz po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Niech żyje celowe postarzanie sprzętu. Model TV z dość wysokiej półki, dlatego szkoda go wywalać na śmietnik. Postanowiłem więc zawalczyć o niego i oddać go do serwisu. Zaniosłem go już do jednego punktu naprawy lecz panowie w nim rozłożyli ręce. Czy możecie polecić dobry serwis RTV w Opolu?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

W którym miejscu dobrze naprawiają TV w Opolu

Postautor: adriansola » 07 cze 2016, 16:04

Dzień dobry. Od czego jest wyszukiwarka internetowa. Wystukujesz na klawiaturze co ci potrzeba i zaraz otrzymujesz wyniki. Następnie telefonujesz do firmy i pytasz się, czy są wstanie naprawić takiego rodzaju odbiorniki TV. Jak zaczynają coś kombinować to należy podziękować grzecznie i dzwonić dalej. Jak nic już nie znalazłeś to możesz także skorzystać z tej strony: http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd/opole i tam poszukać firm oferujących serwis RTV w Opolu. Opcji jest sporo, lecz na początku należy pomyśleć nad tym co się robi. Pierwszy z brzegu punkt naprawy RTV w mieście nie naprawi nowych modeli telewizorów. Musisz znaleźć taki z akredytacją producenta sprzętu.

podobne tematy:


Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość