Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Witam. Zastanawiam się nad wejściem ze swoimi produktami na niemiecki rynek. Posiadam już niemieckojęzyczną stronę WWW i pora zastanowić się nad promocją w tamtejszej wyszukiwarce. Mam kilka pytań związanych z tym tematem. Pierwsze z nich czy ciężko będzie wypozycjonować stronę WWW na frazy tego typu: Konferenzmöbel a, także im pokrewne? Jaki czas potrzebuje agencja SEO na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najważniejsza sprawa, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tą formę promocji? Nie chcę wydać więcej niż muszę, ale z drugiej strony nie poszukuje oferty firmy która nie będzie wstanie wypozycjonować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Witaj. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz promować strony internetowej. Takich ludzi, wbrew pozorom jest bardzo dużo i myślą, iż po przewertowaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jak chodzi o czas, który będzie potrzebny aby wypromować stronę na tego rodzaju słowa kluczowe: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 6 miesięcy poczekać. Wszystko zależy od doświadczenia agencji SEO, która zajmie się promocją strony. W tej branży pośpiech jest nie wskazany. Jeżeli chodzi o skalę trudności to są to ciężkie słowa kluczowe. Lecz można je wypromować. Pytanie o koszty jest najtrudniejsze. Musisz się przygotować na wydatek rzędu paru tysięcy zł miesięcznie. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:


Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości