Jak poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Jak poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:09

Dzień dobry od pewnego czasu zajmuje się promocją swojej witryny internetowej, niestety nie mogę wejść do pierwszej dziesiątki wyników. Tworzę cały czas linki do pozycjonowanej strony internetowej. Przeważnie około trzydziestu sztuk na dzień. Staram się też wypowiadać się na forach powiązanych z moją branżą. Niestety to nie przynosi efektów i od paru miesięcy nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Nadmienię również, iż mam unikalną treść na każdej z moich podstron. W czym może być problem? Proszę o poradę.
Podnośniki pacjenta transportowe to większy komfort opieki i bezpieczeństwo osoby transportowanej. Podnośniki pacjenta, które posiada w swojej ofercie nasza wypożyczalnia umożliwiają: prosty transport i podnoszenie pacjenta, lepsza mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, ochrona przed wypadkami i przeciążeniami kręgosłupa opiekuna.

Podnośniki pacjenta zostały stworzone do nieuciążliwego i bez siłowego przemieszczania oraz przewozu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Poprzez zastosowanie akumulatorów, urządzenie przemieszcza się bez konieczności stałego podpięcia do gniazdka elektrycznego. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych rozmiarach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia posiada w swojej ofercie renomowane podnośniki pacjentów na wynajem - maskownica na kaloryfer.

Podnośnik pacjenta dla osób z ograniczeniami ruchowymi jest bardzo dużym wsparciem dla opiekunów. Codzienne przenoszenie pacjentów naraża ich na bóle pleców oraz urazy kręgosłupa. Zastosowanie podnośnika pacjenta - transportowego, elektrycznego gwarantuje ulgę oraz ułatwia codzienne czynności. Wykorzystanie podnośnika transportowego daje choremu zdecydowanie większe bezpieczeństwo niż podczas samodzielnego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to uproszczenie codziennych czynności oraz opieki, które umożliwia: bezpieczną kąpiel bez barier, nieskomplikowane opuszczanie i podnoszenie pacjentów, niewymagające dodatkowych instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych, pasują do typowych wanien dostępnych na rynku

Zadaniem podnośnika pacjenta wannowego jest ułatwienie bezpiecznej kąpieli zarówno osobie niepełnosprawnej, jak i opiekunowi. Świetnie nadaje się zarówno w domu, jak i do rozmaitego typu instytucji. W naszej ofercie dostępne są różne modele podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2021, 8:49 przez mariusznowak, łącznie zmieniany 1 raz.

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

W jaki sposób polepszyć pozycję tego rodzaju strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Witaj. Dobrze, że podałeś adres strony. Dzięki temu, można zrobić analizę sposobu linkowania i przyczynę niższych pozycji, niż zakładałeś. Z tego co zaserwowałem na twojej stronie, to jest parę problemów na samej witrynie. Najważniejsze z nich to sposób wewnętrznego linkowania. Brak aktualnych treści. Także należało by stworzyć niepowtarzające się tytuły dla wyszukiwarek. Również jeśli chodzi o budowane przez ciebie linki - są marnej jakości. Miejsca, gdzie budujesz linki są bardzo zaspamowane i wartość takiego linka jest równa 0. Dlatego posiadasz takie kłopoty z wejściem do pierwszej 10 wyników. Poszukuj miejsc, gdzie jest niełatwo umieścić link do strony. Wówczas kilka takich linków ma większą moc, niż sto odnośników, które teraz budujesz. Spróbuj tego co napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:


Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość