Jak poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

mariusznowak

Jak poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:09

Dzień dobry od pewnego czasu zajmuje się promocją swojej witryny internetowej: http://tour4cure.com/tannlege-i-polen , niestety nie mogę wejść do pierwszej dziesiątki wyników. Tworzę cały czas linki do pozycjonowanej strony internetowej. Przeważnie około trzydziestu sztuk na dzień. Staram się też wypowiadać się na forach powiązanych z moją branżą. Niestety to nie przynosi efektów i od paru miesięcy nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Nadmienię również, iż mam unikalną treść na każdej z moich podstron. W czym może być problem? Proszę o poradę.

podobne tematy:

adriansola

W jaki sposób polepszyć pozycję tego rodzaju strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Witaj. Dobrze, że podałeś adres strony. Dzięki temu, można zrobić analizę sposobu linkowania i przyczynę niższych pozycji, niż zakładałeś. Z tego co zaserwowałem na twojej stronie, to jest parę problemów na samej witrynie. Najważniejsze z nich to sposób wewnętrznego linkowania. Brak aktualnych treści. Także należało by stworzyć niepowtarzające się tytuły dla wyszukiwarek. Również jeśli chodzi o budowane przez ciebie linki - są marnej jakości. Miejsca, gdzie budujesz linki są bardzo zaspamowane i wartość takiego linka jest równa 0. Dlatego posiadasz takie kłopoty z wejściem do pierwszej 10 wyników. Poszukuj miejsc, gdzie jest niełatwo umieścić link do strony. Wówczas kilka takich linków ma większą moc, niż sto odnośników, które teraz budujesz. Spróbuj tego co napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.