Niecodzienne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce


krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Niecodzienne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Cześć, mam drobny problem z promowaną przez mnie stroną internetową. Od pewnego czasu widzę jej dziwne zachowanie. Jest ona pozycjonowana na wiele słów kluczowych w wyszukiwarce. Natomiast od jakiegoś czasu jedno z haseł Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na samej górze wyników, a następnego dnia o trzydzieści pozycji niżej. Do strony bez przerwy buduje odnośniki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Dlatego nie mam pojęcia co mogę z tym zrobić. Dla innych haseł nie mam tego rodzaju problemu. Również nie przebudowywałem nic na stronie. Czy ktoś z was może coś mi doradzić?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dziwne zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Cześć. Dobrze, że podałeś adres domeny i kłopotliwą frazę. Będzie łatwiej coś poradzić. Po pierwsze budujesz odnośniki do domeny, ale nie wiem czy zauważyłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare linki mają o wiele większą moc niż nowo pozyskane. Pozycje strony mogą też skakać z innego powodu. Algorytm raz zlicza usunięte odnośniki, a raz nie. Jeśli pragniesz ustabilizować pozycję to skup się na budowaniu bardziej stabilnych odnośników. Wraz z jego wiekiem wzrasta jego moc. Dlatego tego rodzaju linki przekazują najwięcej mocy pozycjonowanej stronie. Kolejny aspekt problemu to działania konkurencji. Mogą oni także pozyskiwać dużą liczbę linków, co przekłada się na ciągłe przetasowania w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość