Jak konkurencja to robi?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Jak konkurencja to robi?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Dzień dobry, mam firmę która zajmuje się instalacją anten do odbioru sygnału satelitarnego w Warszawie i jej okolicach. Jakiś czas temu zmieniłem stronę na bardziej profesjonalną. Natomiast zastanawia mnie kwestia w jaki sposób inne firmy na frazę instalacje antenowe Warszawa są na pierwszej stronie wyników? Czytałem o pozycjonowaniu strony internetowej, lecz dużo osób pisze iż najważniejsza jest treść na stronie. A budowanie nienaturalnych odnośników może wpłynąć negatywnie na moją stronę WWW. Tak, więc dodałem swoją stronę wyłącznie do kilku najmocniejszych katalogów oraz stworzyłem profil na FB. Ale nie można odszukać mojej strony w wynikach. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak inne firmy to robią?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:36

Część. Po pierwsze Internet nie jest dobrym miejscem do zdobywania informacji na temat pozycjonowania strony. Jest w nim sporo nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość ludzi pozyskuje wiedzę w trakcie testów. Nikt nie podzieli się metodami, które są skuteczne i przynoszą duże profity dla firmy. Dlatego będzie Ci ciężko samemu to zrobić. Z pewnością tylko treścią nie wypromujesz strony. Parę odnośników - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli inne firmy posiadają ich tysiące. Dlatego musisz zacząć ich budować znacznie więcej. Jest sporo stron gdzie możesz umieścić linka do swojej strony za free. Zacznij od forów tematycznych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości