Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym pomysłem?


adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym pomysłem?

Postautor: adriansola » 20 wrz 2016, 13:19

Cześć. Mam pytanie związane z pozycjonowaniem witryny internetowej w wyszukiwarce. Mam niewielki biznes , który oferuje obróbkę CNC. I chciałbym zainwestować trochę w promocje mojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu witryny na lokalne słowa kluczowe. Podaje link do posiadanej strony, aby umożliwić analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Będę wdzięczny za wypowiedź osób, które znają się na sprawie. Interesuje mnie pozycjonowanie strony na lokalne słowa kluczowe w stolicy i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:

maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Pozycjonowanie na lokalne słowa kluczowe czy jest dobrym pomysłem?

Postautor: maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:47

Dzień dobry. Po pierwsze posiadasz należycie wykonaną i zoptymalizowaną stronę internetową. Wiec z pozycjonowaniem jej w Internecie nie powinno być większych problemów. Dlatego możesz śmiało szukać agencji SEO, która będzie robiła dla ciebie promocję strony w Internecie. Natomiast jeśli chodzi o wybór haseł do pozycjonowania to są dwie szkoły. Zwolennicy pierwszej uważają, że lepiej pozycjonować frazy globalne. Faktem jest, że generują większy ruch na stronę. Ale czy są one lepszym rozwiązaniem. W twoim przypadku - nie. Nie szukasz klientów z drugiego zakątka Polski. Dlatego jak najbardziej szedłbym ku lokalnemu pozycjonowaniu. Za takim rozwiązaniem również przemawia cena za usługę. Będzie ona zdecydowanie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:


Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość