Potrzebuje sprawdzonego kominiarza


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Potrzebuje sprawdzonego kominiarza

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Witajcie, potrzebuję namiary na dobrego i niedrogiego kominiarza w okolicach Olsztyna. Podzwoniłem do paru, natomiast ceny mają z kosmosu. Od 120 do 400 zł za udrożnienie przewodu kominowego. Jak zapytałem się dlaczego taka rozbieżność cenowa to usłyszałem, że wszystko jest zależne od przewodu kominowego. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebny sprawdzony kominiarz od zaraz

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Witaj, nie wiem gdzie się dodzwoniłeś ale jest to wyciąganie kasy na maksa od człowieka. 250 złotych za przeczyszczenie komina to paranoja. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? U mnie jak przeczyszcza 2 kominy i wypisuje protokół to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Inkasuje za to 150 zł. Natomiast jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego kominiarza to zajrzyj na tą stronę: https://biozamrazarki.pl/?p=76 - na 100% znajdziesz uczciwego kominiarza. Ja zazwyczaj w taki sposób szukam firm do różnych robót przy domu. Jeszcze źle nie trafiłem na specjalistę z tego portalu internetowego. Oczywiście zawsze przed wyborem sprawdzę komentarze o wybranych fachowcu.

podobne tematy:


Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość