Polar minky sklep internetowy


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Polar minky sklep internetowy

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:46

Czy sklep, który sprzedaje tkani dziecięce to intratny pomysł na interes?

Właśnie ten wpis ma wykazać, iż każdy biznes właściwie przemyślany może przynieść dochód jego inwestorom. Na samym początku powinno się podkreślić fakt, iż sklep internetowy powinien być uzupełnieniem sklepu stacjonarnego, który posiada w swojej ofercie zbliżony towar. W omawianym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. Tak, więc odradzam opieranie biznesu wyłącznie o sprzedaż w Internecie. Sporo ludzi zada pytanie, dlaczego mam taką opinię na ten temat?

Będę starał się to opisać na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Po pierwsze powinniśmy wyszczególnić miesięczne obciążenia, które wiążą się z prowadzeniem takiego sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w początkowych 2 latach właściciel może odprowadzać preferencyjną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak ważna pozycja w bilansie zysków i strat. Natomiast gorzej już to wygląda po upływie 2 lat od założenia firmy. Obowiązująca składka ZUS to rząd 1100 zł za miesiąc.

Kolejny wydatek przy prowadzeniu sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi to jego promocja w przeglądarce internetowej. Celowo już pominąłem stworzenie samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy wydatek i można go pominąć w miesięcznym bilansie kosztów. Wracający do promocji strony w Internecie. Powinno się określić hasła do pozycjonowania. Przykładowo dla polar minky sklep internetowy koszt miesięczny to rząd od 120 do 200 zł. Tego rodzaju fraz powinniśmy wybrać kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za tą samą formę reklamy wydamy około 2 tysięcy zł za miesiąc. Do tego dochodzą inne wydatki związane z reklamą. Należą do nich także marketing na forach, itp. Efekty pozycjonowania sklepu na frazę: sklep z tkaninami dziecięcymi nie pojawią się z dnia na dzień. Tak więc w pierwszej fazie trzeba pomyśleć o alternatywnym kanale dystrybucji oferowanych tkanin dziecięcych. Przydatne może być Allegro lub inne platformy aukcyjne. Mimo to wystawienie oferty wiąże się z dodatkowymi kosztami i to nie małymi. Koszt za wystawienie jednego towaru oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko zależy od zaznaczonych opcji promocji. Więc każdy samodzielnie jest w stanie sobie to policzyć i odpowiedzieć na pytanie czy jest to rentowne.

Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość