Dlaczego moja strona ciągle spada w wynikach?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Dlaczego moja strona ciągle spada w wynikach?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Witam kolegów i koleżanki. Mam spory problem z moją stroną internetową. Od dłuższego czasu systematycznie spada w rezultatach wyszukiwań na słowo kluczowe stomatolog Radom. Moja strona istnieje bez przerwy od ponad 10 lat w Internecie. Oczywiście raz na parę lat jest aktualizowana i uzupełniana o nowe treści. Kiedyś na słowo kluczowe stomatolog Radom była na początku wyników. Na dzień dzisiejszy coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za pół roku będzie poza pierwszą setką wyników. Co jestem w stanie zrobić aby odwrócić tendencję spadkową. Nie ukrywam, że wraz ze spadkiem pozycji, topnieje również liczba klientów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dlaczego moja strona systematycznie spada w wynikach?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Dzień dobry. Odpowiedź na twój problem jest prozaiczna. Nie pozycjonujesz strony WWW w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była na górze wyników wyszukiwarki. Też posiadałeś do niej jakieś linki. Były one leciwe i dawały znaczną moc stronie internetowej. Stąd wysokie pozycje. Obecnie większość z nich utraciłeś - stąd te spadki. Inne gabinety dentystyczne pozyskują odnośniki do swoich stron i poprze to pną się do góry. Ich działania powodują, że ty spadasz w wynikach wyszukiwań. Powinieneś jak najszybciej rozpocząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś firmie. Po kilku miesiącach powinieneś być z powrotem wysoko. Możesz również próbować samodzielnie promować swoją stronę, lecz tu trzeba posiadać sporo wolnego czasu i wiedzę co zrobić aby pozycje szły do góry. Dzisiaj można łatwo zaszkodzić swojej domenie przez niewłaściwe działania.

podobne tematy:


Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości