Czy opłaca się inwestować w tego rodzaju meble do firmy?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się inwestować w tego rodzaju meble do firmy?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Cześć, firma zwiększa zatrudnienie i w najbliższej przyszłości musimy przenieść się do większego lokalu. Powszechnie wiadomo, że tego typu lokale są zazwyczaj w stanie zbliżonym do surowego i musimy je całkowicie urządzić. Stąd moje pytanie czy warto kupować takie meble: Obrazek - wyglądają doskonale na fotkach. Ale koszt ich kupna jest dość wysoki i nie mam pojęcia czy przyniesie jakąś wartość dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd firmy jest istotny, ale czy meble najwyższej klasy aż tak polepszają efektywność zatrudnionych ludzi i wpływają na podejmowanie decyzji przez potencjalnych klientów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy jest warto kupować takie meble do biura?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Dzień dobry, to powinno wynikać z waszych możliwości finansowych. Wygląd lokalu firmowego jest bardzo istotny, lecz musi być zgodny z portfelem waszych klientów. Jeżeli kooperujecie z małymi przedsiębiorstwami to nadmierny luksus w waszej firmie ich odstraszy. Będą sądzili, że wasze usługi są bardzo kosztowne i będą zwracać się do konkurencyjnych firm. Ich zachowanie ma podstawy, gdyż wydatki na tego rodzaju zabudowy meblowe przeniesiecie na klientów. Natomiast jeśli współpracujecie z dużymi firmami, gdzie potrzebny jest bardzo dobry wygląd biura, żeby was traktowali jako poważnego partnera to oczywiście trzeba kupić tego rodzaju zabudowy meblowe. Tak jak już wspominałem. Wszystko zależy od rodzaju klientów.

podobne tematy:


Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości