Niestandardowa łazienka ze skosami na poddaszu


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Niestandardowa łazienka ze skosami na poddaszu

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:31

Dzień dobry Państwu. Mam dość duży dylemat, który związany jest z moją łazienką na piętrze. Precyzując chodzi o kabinę z natryskiem prysznicowym. Chciałbym dać ją w rogu łazienki. Problemem są spady dachu i brak pełnych wysokości w rogach. Czy możecie podpowiedzieć jakieś rozwiązanie, które może być dla mnie pomocne? Szukałem w marketach i salonach sprzedających akcesoria do łazienek. Rezultat bardzo słaby. Zamiast standardowej kabiny narożnej jestem w stanie kupić półokrągłą. Natomiast wtedy stracę dużo przestrzeni w łazience.

podobne tematy:

maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Niestandardowa łazienka ze skosami w domu

Postautor: maxkolonko » 23 maja 2016, 11:40

O tym, że szkło w łazience wygląda niezwykle ładnie, nie trzeba nikogo przekonywać. Dodaje elegancji, daje wrażenie przepychu i przeważnie nadaje nowoczesnego charakteru. Nierzadko jedynymi elementami szklanymi w łazience są kabina prysznicowa i lustro na wymiar. A warto rozważyć inne rodzaje szkła, co może nie stanowi typowy elementem wyposażenia łazienki, a co nada błogi klimat. Taką zabudową mogą być panele szklane na ścianę. Najczęściej w czasie urządzania łazienki wybieramy klasyczną glazurę. Warto więc pomyśleć o takim panelu szklanym, który troszkę odświeży pomieszczenie. Zabudowę szklaną łatwo się zmywa i nietrudno utrzymać ją w czystości. Jeśli obawiamy się, że nasze panele szklane będą nietrwałe, nic bardziej mylnego. Obecnie panel szklane wykonywane są z wysokiej klasy hartowanego szkła, które jest bardzo wytrzymałe na stłuczenia oraz pęknięcia, co umożliwia cieszyć się doskonałym wyglądem paneli szklanych przez wiele lat. Jeśli mamy nieduże mieszkanie i zależy nam, aby w czasie jego aranżacji dobrze je zagospodarować, powinniśmy dokładnie jakie meble kupić i co, w jaki sposób ustawić. Istotnym elementem każdej aranżacji mieszkania jest zakup i montaż drzwi. Jeśli pragniemy, aby nasze wnętrze było nowoczesne, możemy kupić szklane drzwi przesuwne oraz panele szklane. Taki system otwierania jest komfortowy. Dlaczego ten typ drzwi szklanych jest idealny do niewielkiego mieszkania? — Po pierwsze szkło odbija światło, co pozwoli otrzymać efekt powiększenia danego miejsca, dodatkowo drzwi uchylane w systemie przesuwnym potrzebują mniej miejsca niż drzwi otwierane na oścież. Ponadto się nie zacinają i łatwo się z nich korzysta. Dodatkowym, istotnym atutem jest wygląd. Szkło pasuje do wielu aranżacji, czyniąc pomieszczenie bardziej ciekawym i nowoczesnym. Wybór szklanych drzwi przesuwnych jest bardzo duży, zatem z pewnością będziemy mogli kupić takie, jakie sobie wymarzymy. Panele szklane wyglądają zawsze bardzo efektownie. Nadają przestronność, nowoczesność i elegancję. A przecież w kuchni spędzamy statystycznie najwięcej czasu w ciągu całej doby! Szkło uosabia przepych, wytworną elegancję. Jeśli zatem pragniemy, aby nasza kuchnia otrzymała tego rodzaju cechy, warto pomyśleć o jakimś szklanym dodatku, np. o obrazach na ścianę wykonanych z takiego tworzywa. To, co się na nich znajdzie zależeć będzie od naszej wyobraźni. Może to być piękny pejzaż, zdjęcie rodzinne, ulubionego zwierzątka. Kolorystyka paneli szklanych także jest do wyboru. Witaj, miałem identyczny dylemat i byłem zmuszony zdecydować się na kabinę półokrągłą. Nie sądziłem wtedy, że są takie ekipy jak tu, które tworzą kabiny prysznicowe na konkretny wymiar.
Dlatego sprawdź sobie ofertę tej firmy. Możesz poszukać podobnych w Internecie. Ja żałuję, że kupiłem kabinę w kształcie półokręgu. Jest za mała. Jak będę miał remont to na 100% założę kabinę prysznicową na wymiar. Wtedy zamówię sobie dużą, która pomieści spokojnie dwie osoby.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Niestandardowa łazienka ze skosami na poddaszu

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 11:47

Witaj, ja od roku mam tego rodzaju kabinę jak na zdjęciach. Jestem w 100% zadowolony z niej. Jakość wykonania 100 razy lepsza niż w tych co można nabyć w marketach.

podobne tematy:


Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości