Strona 1 z 1

Sprawdzony lekarz czterolatki z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 12:13
autor: mariusznowak
Cześć, potrzebuje lekarza w Zielonej Górze przyjeżdżającego na wizyty do domu pacjenta. Mam córkę, która często jest chora. Nie mam już sił do stania w kolejkach w przychodni. Też sposób leczenia wg mnie jest tam nieskuteczny. Tak, więc jest mi potrzebny dobry lekarz pediatra, który szybko wyleczy moje dziecko.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz do dziecka z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 13:10
autor: krzysiekfila
Witaj. Miałem taki sam kłopot co ty z synkiem. Lekarka w przychodni rozkładała ręce i nie miała pojęcia co zrobić. Znalazłem taką stronę: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i podzwoniłem do paru lekarzy. Nie było kłopotu z zamówieniem wizyty w domu. Wszystko miło i grzecznie. Odmienne podejście do małego pacjenta. Najistotniejsze, że lekarz wiedział jaki antybiotyk podać i dziecko potem już mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie samo przepisywanie recept.

podobne tematy:

Dobry lekarz do dziecka w Zielonej Górze

: 19 maja 2016, 11:47
autor: maxkolonko
Masz rację, u nas w przychodni to tylko są w stanie druczki na leki przepisywać. W kółko identyczne antybiotyki. A jak już jest coś poważniejszego to nie wiedzą co robić. Taka medycyna w naszym kraju panuje. A prywatnie to dostają olśnienia i już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy: