Czy to interesujący pomysł na portal internetowy?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Czy to interesujący pomysł na portal internetowy?

Postautor: mariusznowak » 19 wrz 2016, 13:30

Witam. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zleceniem budowy własnego serwisu WWW. Chcę żeby portal internetowy dawał mi później korzyści majątkowe. Szukam jakieś dochodowej branży, żeby konkurencja nie była za duża. Zastanawiałem się nad czymś tego rodzaju. Nie jestem przekonany akurat do tej branży, ponieważ jest mi ona obca. Myślałem bardziej o czymś związanym z samochodami. Może portal, który posiada ogłoszenia warsztatów samochodowych z całego kraju. Do końca nie mam sprecyzowanej na taki serwis. Ogólny zarys to serwis, który zawiera ogłoszenia firm na których zarabiam za wystawienie ogłoszenia. Czy takie przedsięwzięcie w dzisiejszych czasach ma jeszcze sens?
Wspólne zabawy, imprezy firmowe na które zaprasza się również dzieci, to coraz częstsze rozwiązania wykorzystywane przez dyrektorów firm. Tego typu imprezy firmowe są pozytywnie odbierane przez zaproszonych pracowników. Ponadto, jest to idealny wstęp do wspaniałej integracji firmowej, jakże odmiennej od typowych wyjazdów integracyjnych.

Rzecz jasna powodzenie integracji pracowników zależy od dużej liczby czynników. Trafione pomysły oraz ich realizacja, skalkulowanie konkretnego budżetu, umiejętne wyszukanie odpowiedniego miejsca i czasu, kiedy wszyscy pracownicy, ich rodziny spotkają się na wspólnej zabawie pod patronatem firmy. Jak to wszystko powinno wyglądać? Jakiego typu korzyści posiadają zarówno organizujący, jak i goście?

Niezależnie od wielkości firmy, rodzaju zatrudnienia, zanim pomyśli się o sukcesie integracji poprzez imprezę firmową, należy mieć jasny ogląd tego, jak kształtują się relacje, atmosfera w firmie. Dlaczego ma to takie znaczenie? Skoro przyjmuje się, że piknik firmowy może być miejscem integracji, nawiązywania silniejszych więzi wśród pracowników, ich rodzinami, nie może być sytuacji, że relacje między ludzkie są kiepskie. Może to zaważyć przykładowo na na liczbie pracowników, jakości zabawy podczas imprezy rodzinnej organizowanej przez przedsiębiorstwo. Kiedy zaś relacje są właściwym poziomie, to impreza firmowa dla pracowników wraz z rodzinami będzie sukcesem, procentując w przyszłości, kiedy mowa o właściwych relacjach międzyludzkich.
Właściwe przygotowanie imprezy firmowej kluczem do właściwej integracji.

Organizacja imprez firmowych, eventów firmowych dla pracowników powinna opierać się przede wszystkim na nieszablonowym pomyśle i dobrej organizacji. Budżet co prawda ma znaczenie, lecz nie każda firma będzie mogła zorganizować wielogodzinne spotkanie z niezliczonymi atrakcjami. Dlatego właściwie jest zbadać potrzeby pracowników, znać liczbę dzieci, w jakim wieku będą się znajdowały. Dzięki temu prościej jest zaplanować atrakcje na imprezie firmowej dla rodzin, efektywnie rozpisać budżet. Kluczem do sukcesu to zagwarantowanie zabaw, które zainteresują wszystkich.

Największym błędem jest kompletnie nieumiejętne dopasowanie się do potrzeb zaproszonych gości. Przygotowanie zabaw, z których nikt nie będzie korzystał. Przygotowanie scenariusza imprezy firmowej, który nie angażuje uczestników, zamiast integracji, ciekawej zabawy, proponuje zażenowanie, chęć opuszczenia miejsca pikniku, imprezy firmowej. Niezadowolenie pracowników, a szczególnie ich pociech w żaden sposób nie przełoży się na integrację.

Coraz częściej pracownicy nie posiadują najmniejszej ochoty, aby wyruszać na spotkanie firmowe, integrację, pozostawiając rodziny w domach. Tak, więc, szczególnie tam, gdzie większość pracowników to osoby z rodzinami, koniecznym staje się proponowanie imprez firmowych z rodzinami, których jedną z głównych korzyści będzie integracja.

Właściwa organizacja imprez firmowych w Radomiu https://hotelwradomiu.pl/imprezy-firmowe-sala-konferencyjna to klucz do udanej zabawy. Spotkania rodzin pracowników w ramach imprezy firmowej, to również możliwość pokazania najbliższym życia zawodowego, poznania ludzi, z którymi się pracuje, a także przełożonych. Dobrze nawiązane kontakty, nowe relacje na pewno przyczyniają się nie tylko do prawidłowej integracji, ale też choćby do dobrej atmosfery w samym miejscu pracy.

podobne tematy:

maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Czy to interesujący pomysł na portal internetowy?

Postautor: maxkolonko » 19 wrz 2016, 14:00

Witaj. Z tego co piszesz to nie posiadasz pomysłu na biznes w Internecie i chcesz zrobić powielenie działających już rozwiązań, lub co gorsza poszukujesz gotowej recepty na biznes. Nie tędy droga kolego. Jeżeli myślisz na poważnie o serwisie internetowym to po na wstępie musisz przygotować porządny biznesplan twojego przyszłego biznesu. Napisz do 10 agencji interaktywnych i powiedz co potrzebujesz. Wtedy otrzymasz szacunkowy kosztorys takiego serwisu internetowego. Następnie dopytaj się o warianty i koszty jego promocji w wyszukiwarce. Znając te dane posiadasz już rozeznanie o kosztach jakie musisz ponieść w pierwszym roku działalności. Przez ten okres twój serwis internetowy nie będzie przynosił większych zysków. Tak, więc powinieneś się przygotować na jego dofinansowanie. Nie gra tu roli czy jest to transport medyczny ludzi chorych czy serwis dla prawników. Nikt nie zapłaci za reklamę na nowo powstałym portalu. Tak to kształtuje się w praktyce.

podobne tematy:


Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość