Czy posiada ktoś z was informacje związane z porodem rodzinnym?


annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Czy posiada ktoś z was informacje związane z porodem rodzinnym?

Postautor: annasowa90 » 21 cze 2016, 12:28

Cześć. Jestem w ciąży i szukam informacji na temat porodu rodzinnego. Wiele się o tym słyszy w TV, lecz brakuje konkretów. Wiem o co w tym chodzi, ale czy muszę to wcześniej zgłaszać do szpitala? Czy szpital pobiera jakieś opłaty za to? Właśnie tych informacji nie jestem wstanie odszukać w wyszukiwarce internetowej. Czy posiada ktoś odnośnik do konkretnego artykułu na ten temat?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy ma ktoś z was informacje na temat porodu rodzinnego?

Postautor: krzysiekfila » 21 cze 2016, 12:34

Cześć. Masz w 100 % słuszność, że w naszych mediach wiele się mówi i nie pojawiają się konkrety. Często na dwóch kanałach podają ze sobą praktycznie sprzeczne informacje. Jeśli chodzi o poród rodzinny to tu masz artykuł na ten temat: http://polecamspeca.pl/pielegniarka-i-polozna , w którym położna odpowiada na najpopularniejsze pytania zadane przez kobiety w ciąży. Znajdziesz w nim odpowiedź na twoje pytania. Pojawiają się również tam konkretne ceny, które są dość istotne w czasie powiększania się rodziny. Bo wtedy kasy zazwyczaj brakuje. Powodzenia i zdrowia dla dziecka.

podobne tematy:


Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość